mydates opinie

MyDates – Recenzja i Opinie Użytkowników Portalu

Co to jest MyDates?

W obecnych czasach masa osób poszukuje idealnego portalu randkowego. Niestety zadanie to jest bardzo utrudnione przez pojawiające się na każdym kroku strony, które chcą zarobić na nas pieniądze. Wielu czytelników mogło usłyszeć o portalu MyDates i szukają o nim rzetelnych opinii.

Postanowiliśmy sprawdzić ten portal, oraz ocenić czy da się na nim znaleźć miłość. Ponadto udało nam się uzyskać opinie od osób, które próbowały swoich sił na owym portalu.

Na osobę szukającą miłości lub przelotnego romansu w sieci, z każdej strony czają się fałszywe serwisy niczego nie oferujące. Wiele z nich tworzonych jest tylko po to, aby wydzierać pieniądze od użytkowników. Często znajduje się na nich masa profili pięknych kobiet, które same piszą do mężczyzn. Niestety, ale profile te w większości są fałszywe. Wiadomości generowane są automatycznie i nakłaniają mężczyzn do kupna konta VIP lub innych udogodnień na portalu. 

Postanowiliśmy sprawdzić czy MyDates jest inny, niestety doznaliśmy niemałego rozczarowania…

Zarejestruj się na najlepszym polskim portalu randkowym!

Jak założyć konto na MyDates?

Po wejściu na stronę główną ujrzymy duże zdjęcie ponętnej kobiety, która jednoznacznie określa dla kogo jest ten serwis. Okno rejestracji jest duże i czytelne, a sama rejestracja jest szybka i bardzo łatwa. Ma ona 3 etapy, na których podaje się podstawowe dane, takie jak nazwa konta czy adres e-mail, bułka z masłem.

rejestracja na mydates
Etapy rejestracji na MyDates.

Po pomyślnej rejestracji możemy zobaczyć serwis w całej okazałości. Poruszanie się po stronie jest bardzo łatwe, dzięki przejrzystemu menu. 

W pierwszej kolejności warto odwiedzić nasz profil po to, aby go uzupełnić bardziej szczegółowymi informacjami. Dzięki temu zwiększymy nasze szanse na wiadomości od kobiet.

Na MyDates ponadto funkcjonuje przydatna wyszukiwarka, w której wybieramy nasze preferencje. Po ustaleniu kogo szukamy, portal wyświetli nam listę kobiet spełniających nasze wymagania. Jest to zdecydowanie przydatne narzędzie.

wyszukiwarka mydates
Wyszukiwarka na MyDates.

Ogólnie portal randkowy MyDates jest wykonany bardzo estetycznie, a poruszanie się po nim to czysta przyjemność, jednak to, że wygląda ładnie nie jest najważniejszą cechą. Najważniejszym elementem jest to czy rzeczywiście możemy się na nim umówić. Jak się okazuje jest to niezwykle utrudnione.

Konto premium na MyDates.

W serwisie randkowym MyDates jest system kont VIP lub premium. Polega on na zakupie specjalnej waluty za realne pieniądze. Jak się okazuje nie jest to wyłącznie dobrowolna funkcjonalność w pewien sposób ułatwiająca korzystanie z serwisu, jak w przypadku innych portali. A jest to rzecz niezbędna, żeby z niego korzystać. Rozwiązanie wydaje się bardzo dziwne, ponieważ bez tej waluty nie będziemy mogli pisać do kobiet!

Serwis na początku oczywiście zapewnia startową liczbę waluty, jednak jest to bardzo mała ilość. Koszt wysłania jednej wiadomości to 5 monet, a na start dostaje się ich 100. 

Tak prezentują się ceny poszczególnych pakietów waluty premium: 

  • 110 monet – 9,99 PLN
  • 660 monet – 49,99 PLN
  • 3300 monet – 249,99 PLN

Czy to dużo? Dość ciężko to ocenić, bowiem każdy będzie wysyłał inną liczbę wiadomości, oraz pisał z różną ilością kobiet. Dla przykładu pakiet za 49,99 PLN + 100 monet startowych wystarczy na wysłanie tylko 152 wiadomości. Jest to ilość, która przeciętny użytkownik z dobrym profilem wykorzysta w dosłownie kilka dni. Dobrą strategią może być wysyłanie dłuższych wiadomości, by oszczędzać monety.

Nie da się ukryć, że korzystanie z MyDates jest po prostu drogie. Obowiązek płacenia za każdą wiadomość może bardzo odstraszać. Na portalach randkowych często musimy wymienić się setkami wiadomości, zanim umówimy się na spotkanie.

Opinie użytkowników tego portalu randkowego.

Spoglądając na opinie użytkowników tego serwisu erotycznego można się rozczarować. Mimo dopracowanego designu i dobrze zbudowanej strony, portal randkowy MyDates nie zbiera pozytywnych opinii.

Niech was nie zmyli ładny wygląd strony. Korzystanie z MyDates jest bardzo drogie i nie opłacalne!! Kamil 28, Kraków

Jak się okazuje, większość pozytywnych opinii o mydates jest fałszywa. Na tej stronie nie da się umówić na seks spotkanie. – Grzegorz 34, Białystok

Strata czasu i tyle. Istnieje wiele lepszych portali erotycznych, które działają. Na MyDates na pewno nie umówicie się na takie spotkanie.Marian 41, Katowice

Opinie byłych użytkowników w przytłaczającej części są negatywne. Niestety, ale strona, która wymaga płacenia za wysyłanie wiadomości nie może liczyć na pozytywny odbiór. Ponadto dziwnie wyglądające profile kobiet umacniają w przekonaniu, że warto skorzystać z innego serwisu randkowego.

W tej sytuacji piękna oprawa graficzna strony o niczym nie świadczy, ponieważ serwis jest po prostu słaby. Według użytkowników umówienie się na sex randkę graniczy z cudem. Większość profili kobiet, które masowo wysyłają wiadomości wygląda bardzo podejrzanie. Co użytkownicy dostrzegli już na początku działania strony.

 

Zarejestruj się na najlepszym polskim portalu randkowym!

Czy na MyDates są seks randki?

Umówienie się na seks randkę, na serwisie erotycznym Mydates jest bardzo trudne. Portal, który z założenia miał pomagać facetom w organizacji tego typu spotkań, wcale tego nie robi. Bez wątpienia, największym problemem tej strony jest ogromny koszy korzystania z niej. Kwestie kont premium można rozwiązać w całkowicie inny sposób, taki jak robią to serwisy randkowe, przez nas polecane.

Dobrym rozwiązaniem kont VIP może być sposób znany z portalu Datezone. Na owym portalu profil bezpłatny nie przeszkadza w umawianiu się na seks randki. Natomiast konto premium jedynie w delikatny sposób ułatwia korzystanie z serwisu.

Na MyDates raczej też ciężko o szukanie prawdziwej miłości. Sam portal nastawiony jest raczej na przelotne romanse i zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych. Podejrzane profile kobiet, które bombardują nas wiadomościami, od momentu założenia konta jest równie odpychająca.

 

Podsumowanie: Czy warto mieć konto na tym portalu randkowym?

Można jednogłośnie stwierdzić, że MyDates to bardzo przeciętny portal randkowy. Bardzo ciężko o rozmowę na nim, która doprowadzi do sex randki. Jednak, aby ją zainicjować będziemy musieli słono zapłacić. Serwis ten właściwie nic nie oferuje, a liczy tylko na to, abyśmy zakupili walutę vip. Beznadziejny interes.

Jak twierdzi wielu użytkowników – korzystanie z MyDates to strata czasu. Całkowicie się z tym zgadzamy i to głównie na podstawie negatywnych opinii użytkowników jest ta recenzja. Bez wątpienia w sieci znajduje się masa innych, rzetelnych portali randkowych, które przedstawiliśmy w naszym rankingu

Podsumowując, MyDates jest jednym z kolejnych portali randkowych, który chce wyciągnąć od nas pieniądze. Ponadto nie oferuje on od siebie dosłownie nic. Konieczność kupna waluty premium oraz podejrzane profile kobiet tylko w tym utwierdzają. Na próżno szukać tam partnerki do sex randki, a o prawdziwej miłości możemy zapomnieć. Szczerze zachęcamy do zapoznania się z innymi polskimi serwisami erotycznymi, które świadczą usługi na najwyższym poziomie.