https://unsplash.com/

Seks randki – niezwykły świat portali randkowych

Seks randki – niezwykły świat portali randkowych

Wchodzenie w interakcje międzyludzkie należy do naturalnych potrzeb każdej istoty ludzkiej. Choć dzisiejszy świat relacji romantycznych uległ zmianie w porównaniu np. do ostatniego stulecia i wciąż dynamicznie się zmienia, to potrzeby i popędy pozostały te same. Nadal pragniemy czuć się atrakcyjni, piękni, pożądani, potrzebni, zauważeni, kochani. W zabieganym świecie pełnym kredytów, wielogodzinnej pracy nie mamy często czasu poznawać nowych ludzi. Mimo, że pragniemy odnaleźć drugą połówkę lub choć odrobinę uciec od samotności. W odpowiedzi pojawiają się portale randkowe, na których możemy znaleźć swoją miłość lub umówić się na seks randki.

Portale randkowe

W odpowiedzi na wspomniane potrzeby oraz trudności ze znalezieniem czasu na poznawanie nowych ludzi pojawiły się portale randkowe. W jednych chodzi o znalezienie “tej jedynej” lub “tego jedynego”, inne służą po prostu do poznawania nowych osób. Pomagają też w realizacji innego typu fantazji, czy po prostu, by umówić się z kimś na darmowy sex.

Najlepsze randki w sieci

Jak działają seks randki?

Jeśli tym, czego pragniesz, jest sex randka, należy wybrać odpowiedni portal randkowy. Niektóre, tak jak np. Tinder, wymagają ściągnięcia konkretnej aplikacji i skonfigurowania profilu, nim będzie można go użytkować. Nie jest trudny w obsłudze. Aplikacja sama podpowiada potencjalnych kandydatów na podstawie wcześniej podanych danych na temat orientacji seksualnej, wieku i lokalizacji. Profil osoby, która „wpadnie w oko”, można polubić, o czym zostanie ona powiadomiona, gdy nastąpi tzw. “match”, czyli odwzajemni polubienie. Aplikacja ta nie koncentruje się raczej na długich rozmowach czy poznawaniu się online, a raczej ma prowadzić do szybkiego przeniesienia znajomości na grunt świata realnego.

Poza oferującą szybkie randki, tak modną współcześnie aplikacją, są też inne portale. Niektóre nie wymagają nawet rejestracji i logowania – tak bardzo wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Te najlepsze wyróżniliśmy w naszym rankingu.

Większość portali randkowych skonstruowana jest tak, by korzystanie z nich było wygodne, a przechodzenie przez kolejne okna czy opcje jak najbardziej intuicyjne.

best-randki

Dlaczego “szukać szczęścia” w Internecie?

Warto odpowiedzieć na pytanie, jakie zalety ma “seks portal”. Otóż największą z nich chyba jest możliwość przełamania swojego wstydu i nieśmiałości w bardziej przyjaznych warunkach. Anonimowość w sieci pozwala bez napięcia zagadać do pięknej kobiety czy atrakcyjnego mężczyzny. Nawiązywanie kontaktów „twarzą w twarz” może być wysoce traumatycznym przeżyciem dla nieśmiałych i introwertycznych osób. Również kwestia odrzucenia nie jest tak bolesna w sieci, jak w świecie “offline”. W razie braku “chemii” z rozmówcą, można po prostu wymówić się grzeczną wiadomością. Nie narażamy się wtedy na szereg nieprzyjemności, które mogłyby wyniknąć w rozmowie w “cztery oczy”.

Portale randkowe skupiają ogromną liczbę ludzi w różnych przedziałach wiekowych, z różnych miejsc świata (nawet innych krajów). Osoby te mają najróżniejsze zainteresowania, upodobania czy życiowych cele. Dużo łatwiej jest poznać w sieci kogoś, kto ma podobne zainteresowania, odpowiednie poglądy, czy wymarzone cechy, niż spotkać taką osobę “na ulicy”.

Randkowanie przy pomocy portali jest też dobrą opcją do wprawienia się w relacjach damsko męskich. Szybkie randki lub seks spotkania pozwalają przełamać wewnętrzne bariery, Możemy przekonać się, co nam się podoba lub nie podoba. Odkrywamy czego pragniemy, zdobywamy doświadczenie, poznajemy intrygujących ludzi i przeżywamy niezapomniane chwile. To też możliwość znalezienia niekoniecznie partnera na całe życie, ale nawiązania fajnych przyjaźni lub znajomości, które dodadzą koloru i smaku zabieganemu życiu.